Store RSS

Udemy

Udemy; alanında online eğitim vermek isteyen eğiticilerle, eksiği olduğu eğitimi almak isteyen video kurs tabanlı bir eğitim platformudur. Udemy indirim kodu ile öğrenmek istediğiniz video kurs eğitimini hemen alabilirsiniz. Udemy, bir konu hakkındaki uzman öğreticilere online para kazanma imkanı da sunar. Eğitimlerin videolu olarak eğitmenler tarafından verilmesi en büyük avantajlarından biridir. Kursiyerler; bir konu hakkında bilgi almak, eğitimini tamamlamak, kendini geliştirmek amacıyla Udemy’den eğitim satın alarak bu açığını kapatabilirler.

 

Udemy eğitim platformunda yazılım geliştirme, işletme, finans,  muhasebe, kişisel gelişim, tasarım, pazarlama, fotoğrafçılık, sağlık, müzik, akademi gibi pek çok kategoride videolu kurslar mevcuttur.

 

Udemy indirim kodu yada Udemy kupon kodu arıyorsanız trendkuponlar.com sitemizden Udemy ücretsiz kupon temin ederek videolu eğitimleri %50 hatta özel günlerde %90 indirimlerle alabilirsiniz.

https://www.udemy.com/

Aktif Kuponlar

Şu anda 0 aktif kupon

Üzgünüz, kupon bulunamadı

Geçersiz Kuponlar

Şu anda 1 geçersiz kupon
Başarılı 0%
Kod:

Udemy SEO Eğitimi 2020 – Udemy İndirim Kodu

Udemy indirim kodu ile SEO Eğitimi 2020 Uzmanından Başlangıç Seviyesinden İleri Seviyeye Uygulamalı SEO Eğitimini %94 Udemy indirimi ile alın. Arama motoru optimizasyonu yani SEO (search engine optimi... Daha Fazla ››